O NASZEJ
KANCELARII

KANCELARIA PRAWNA PŁACHTA-LELITO

Jesteśmy odważnym i młodym zespołem prawników, który w prywatnej praktyce stawia na skuteczność, jakość oraz pełną transparentność działań. Nie poszukujemy rozwiązań łatwych, a efektywnych, z pasją, zainteresowaniem oraz pełnym zaangażowaniem niosąc pomoc klientom w wielu dziedzinach prawa. Współpracę opieramy na zaufaniu oraz wzajemnym szacunku, a za powstaniem kancelarii stoi przyjaźń. Nasza kancelaria ma siedzibę we Wrocławiu, jednak w swojej pracy jesteśmy elastyczni i świadczymy usługi na terenie całej Polski.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kancelarii i kontaktu.

Razem znajdziemy rozwiązanie w Państwa sprawie.

Nasz
zespół

Bartosz Lelito

Radca prawny

Radca prawny Bartosz Lelito jest absolwentem prawa na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Egzamin zawodowy zdał w 2017 roku i jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Wałbrzychu. Doświadczenie zawodowe zaczął zdobywać już na studiach, pracując w kilku renomowanych wrocławskich kancelariach adwokackich i radcowskich.

Specjalizuje się przede wszystkim w obsłudze przedsiębiorców. Posiada bogate doświadczenie w sporządzaniu i opiniowaniu umów budowlanych oraz handlowych. Uczestniczył w licznych transakcjach dotyczących nieruchomości mieszkaniowych oraz komercyjnych.

W zakresie obsługi podmiotów indywidualnych zajmuje się tematyką umów kredytów hipotecznych powiązanych z kursem waluty obcej i współpracuje w tym obszarze z największą kancelarią frankową w Polsce.

Pełni funkcję członka zarządu Fundacji Motopark Wałbrzych i angażuje się na rzecz rozwoju motosportu. Jest założycielem portalu www.przekreconylicznik.pl i pomaga osobom, które nabyły pojazd z ukrytymi wadami.

W wolnych chwilach poszukuje adrenaliny pływając na windsurfingu lub zjeżdżając na nartach poza utartymi szlakami.

Jagoda Płachta

Adwokat, członek Izby Adwokackiej we Wrocławiu

Absolwentka prawa na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Aplikację adwokacką odbyła przy Okręgowej Radzie Adwokackiej we Wrocławiu.

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w renomowanych wrocławskich kancelariach, z sukcesami reprezentując klientów na wszystkich etapach postępowania w sprawach karnych, cywilnych, rodzinnych.

W ramach prowadzonej praktyki szczególnie interesuje się reprezentacją klientów w sprawach o zadośćuczynienie oraz odszkodowanie od podmiotów odpowiedzialnych, występuje po stronie konsumentów w tzw. sporach frankowych, bierze udział w procesach karnych, zarówno jako obrońca oskarżonego, jak i pełnomocnik pokrzywdzonego przestępstwem.

Biegle włada językiem angielskim.

Prywatnie entuzjastka kina, teatru, poezji oraz pieszych wycieczek.

to czas
na kontakt

odwiedź nas ul. Podwale 37/38 lok. 83
50-040 Wrocław
(4 piętro - budynek Społem)